Lyžování

Lyžařský oddíl má v současnosti 32 členů. Oddíl vlastními silami provozuje lyžařský areál na okraji města při silnici směrem na Korouhev a Jimramov. Lyžařský svah je dlouhý 320 m a má 55 m převýšení. Sjezdovka je uměle zasněžována, denně upravena rolbou Pisten Bully 240 a osvětlena po celou dobu po setmění. Pro pohodlné nástupy začátečníků je v provozu frekvenční měnič pro snížení nástupní rychlosti. Občerstvení je poskytováno jak pro venkovní posezení, tak i v lyžařské chatě.

Nedílnou součástí areálu je dětský lanový vlek pro nejmenší lyžaře.

Od letní sezóny 2015 zahájili členové oddílu nově provoz horských terénních tříkolek.

Pronájem lyžařské chaty: Lyžařský oddíl nabízí pronájem lyžařské chaty pro rodinné oslavy a to v pátek nebo sobotu dle objednaného termínu.

Více informací na: www.sjezdovky.cz/policka.html