Lyžařský areál

Lyžování:

Lyžařský areál je vybudován na okraji města při silnici Polička – Jimramov – Nové Město na/M. Parkoviště je přímo v areálu sjezdovky a je bezplatné. Sjezdovka je uměle zasněžována, denně upravena rolbou Pisten Bully 240 a osvětlena po celou dobu po setmění. Pro pohodlné nástupy začátečníků je v provozu frekvenční měnič pro snížení nástupní rychlosti. Občerstvení je poskytováno jak pro venkovní posezení, tak i v lyžařské chatě.

Nedílnou součástí areálu je dětský lanový vlek pro nejmenší lyžaře.

 

Tříkolky v letní sezoně:

Lyžařský areál nabízí výborné vyžití pro letní sezonu. Od května 2015 se návštěvníci sjezdovky mohou těšit na jízdu na horské terénní tříkolce. Tříkolka je bezpečná, stabilní, klidná s kotoučovými brzdami. Na vrch sjezdovky budete vytaženi lyžařským vlekem. Pro jízdu budete vybaveni přilbou a brýlemi. Využijte svůj volný čas a přijděte se pobavit jízdou po svahu. Udělejte si nedělní vycházku Libohájem s posezením u dobré kávy. Obnovte dřívější tradici ,kdy občané se v neděli scházeli u Altánu bývalých lázní.

Provoz: neděle od 13:00 hod., bližší informace: www.sjezdovky.cz/policka.html

Pronájem lyžařské chaty:

Lyžařský oddíl nabízí pronájem lyžařské chaty pro rodinné oslavy a to v pátek nebo sobotu dle objednaného termínu. V případě pronájmu chaty je možnost využít pro zábavu tříkolky.